Ordu Dağcılık İhtisas Kulübü - (ODAK)

Ana SayfaEtkinlik TakvimiDoğa YürüyüşüDağ TırmanışıDiğer EtkinliklerEğitim NotlarıHaber - DuyuruEtkinlik VideoİletişimHakkımızda


ORDU DAĞCILIK İHTİSAS KULÜBÜ

Sporcu Listemiz
 
    Sporcu Adı Lisans No TDF Eğitimleri 3000 üstü ve diğer zirveleri
1  Adem Gedikli 52-14-000591   Gönderiç 2736
2  Ahmet Irmaklıoğlu 52-14-000559   Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
3  Alp Erbaş 52-14-000571   Karagöl 3107
Eriçok 2298
4  Anıl Alp 52-14-000492 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Yaz Arama Kurtarma
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Dağcılık İleri Kar-Buz
Dağcılık Kış Arama Kurtarma
Kaçkar 3932
Erciyes 3917
Aladağlar Kızılkaya 3767
Aladağlar Emler 3723
Aladağlar Eznevit 3560
Aladağlar Karasay 3550
Allahüekber Kış 3120
Karagöl 3107 (x4)
Karagöl Kış 3107
Eriçok 2298
5  Atilla Türkan 52-14-000505 Dağcılık Yaz Temel Karagöl 3107
Gönderiç 2736
6  Betül Öztürk Alp 52-14-000582   Karagöl 3107
7  Burak Aydaş 52-14-000588   Karagöl 3107
8  Burak Temel Öztürk 52-14-000589    
9  Cevat Çelik 52-14-000552   Kaçkar 3932
Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
10  Ege Erbaş 52-14-000584   Karagöl 3107
11  Ekrem Güler 52-14-000587   Kaçkar Kemerli 3562
Kaçkar Sele 3119
Kaçkar Açovit 3109
Karagöl 3107
Kılıç Dağı 3039
12  Elif Yüksel 52-14-000597    
13  Emrah Cevahir 52-14-000551   Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Eriçok 2298
14  Emriye Seferoğlu 52-14-000545    
15  Emrullah Palamut 52-14-000573    
16  Erçin Gül 52-14-000489    
17  Erman Efe Özgen 52-14-000568    
18 Erol Kayaalp 52-14-000595    
19  Esra Başar 52-14-000563    
20  Esra Şenocak 52-14-000562    
21  Fatma Boşcu Şahin 52-14-000540 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Kış Temel
Spor Tırmanış Temel
Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Zigana Kepenek Kış 2551
Eriçok 2298
22  Fuat Özgen 52-14-000557    
23 Gonca Güzelhan 52-14-000593 Dağcılık Yaz Temel  
24  Gonca Işık 52-14-000580 Spor Tırmanış Temel Aladağlar Yıldızbaşı 3480
Aladağlar Davlumbaz 3475
Aladağlar K. Demirkazık 3425
Aladağlar Yıldızbatı 3390
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
25  Gökhan Yavuz 52-14-000577   Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
26  Gül Çevik Özgen 52-14-000554    
27  Hakkı Kaya 52-14-000600   Karagöl 3107
28  Hale Nur Usta 52-14-000583 Dağcılık Yaz Temel Karagöl 3107
29 Hamiyet Öztürk 52-14-000590   Eriçok 2298
30  Hatice Yıldız 52-14-000574    
31  Hazan Bade Özgen 52-14-000558    
32  Hulusi Yıldız 52-14-000561   Karagöl 3107
Gönderiç 2736
33  Hüseyin Başar 52-14-000564 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Zigana Kepenek Kış 2551
Eriçok 2298
34  Kadir Çaya 52-14-000596   Karagöl 3107
Gönderiç 2736
 
35  Mahmut Şahin 52-14-000539 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Kış Temel
Spor Tırmanış Temel
Kaçkar 3932
Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Zigana Kepenek Kış 2551
Eriçok 2298
36  Mahmut Şahin 52-14-000543    
37  Mahmudullah Oymak 52-14-000544 Dağcılık Yaz Temel  
38  Mehmet Öztürk 52-14-000592 Dağcılık Yaz Temel Karagöl 3107 (x2)
39  Mehmet Şenocak 52-14-000497 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Spor Tırmanış Temel
Kaçkar 3932 (x2)
Erciyes 3917
Karagöl 3107
Eriçok 2298
40  Meltem Erbaş 52-14-000570 Dağcılık Yaz Temel Karagöl 3107 (x2)
Eriçok 2298
41  Muhammed Demir 52-14-000594   Karagöl 3107 (x2)
42 Murat Taş 52-14-000599   Karagöl 3107
43  Mustafa Coşkun 52-14-000498 İple Erişim Uzmanı - İRATA Karagöl 3107 (x2)
Karagöl Kış 3107
44  Oğuzhan Şahin 52-14-000569    
45  Ömer Can Şahin 52-14-000500    
46  Ömer Faruk Şahin 52-14-000567    
47  Önder Osma 52-14-000578   Karagöl 3107
Eriçok 2298
48  Özcan Erbaş 52-14-000572 Dağcılık Yaz Temel Karagöl 3107 (x2)
49  Polat Kırca 52-14-000499 Dağcılık Yaz Temel Kaçkar 3932
Aladağlar Kızılkaya 3767
Aladağlar Emler 3723
Aladağlar Eznevit 3560

Kaçkar Marsis 3334
Karagöl 3107
50  Selami Yüksel 52-14-000598    
51  Serhat Osma 52-14-000585   Karagöl 3107
52  Serkan Yerdelen 52-14-000576 Dağcılık Yaz Temel  
53  Şinasi Duman 52-14-000560   Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
54  Sevgi Osma 52-14-000586    
55  Soner Usta 52-14-000553   Kaçkar 3932
Karagöl 3017 (x3)
Gönderiç 2736
56  Turgay Yıldırım 52-14-000541   Karagöl 3107
57  Yener Üstün 52-14-000566 Dağcılık Yaz Temel  
58  Yılmaz Seferoğlu 52-14-000049 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Yaz Arama Kurtarma
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Dağcılık İleri Kar-Buz
Dağcılık Kış Arama Kurtarma
Spor Tırmanış Temel
Spor Tırmanış İleri Seviye
Yaz & Kış Yürüyüş Lideri

Peak Lenin 7134
Razdelnaya 6148
Ağrı 5137
Kazbek 5047
Mont Blanc 4810
Dome Du Gouter 4304
Süphan Kış 4057
Kaçkar 3932 x4
Erciyes 3917
Kaçkar Kardovit 3810
Aladağ. Kızılkaya 3767

Kaçkar Geztepe 3760
Aladağ. B.D.Kazık 3756
Aladağlar Kaldı 3734
Aladağ. Emler 3723 x2
Kaçkar Mezovit 3711
Kaçkar Verçenik 3709
Kaçkar Tatos 3645
Aladağlar Alaca 3588
Kaçkar Kemerli 3562 x2
Aladağlar Eznevit 3560
Aladağlar Karasay 3550

Kaçkar Altıparmak 3492
Kaçkar Polant 3492
Alada. Davlumbaz 3475
Kaçkar Çengovit 3458
Alada. K.D.Kazık 3425
Kaçkar Marsis 3334
Allahüekber Kış 3120
Kaçkar Sele 3119
Kaçkar Açovit 3109
Karagöl 3107 x9
Kılıç Dağı 3039

59  Zeynep Macit 52-14-000556    
60 Zeynep Seferoğlu 52-14-000555   Karagöl 3107

Dağ tırmanışları vb. etkinlikler için sporcu lisansı şarttır.
Lisans için: Aile hekiminden sağlık raporu - Nüfus cüzdan fotokopisi - 1 adet vesikalık foto
 

KURUCULAR LİSTESİ (21.07.2015)
 
Kurucu Başkan : H. Yılmaz Seferoğlu
Kurucu Başkan Yardımcısı : Anıl Alp
Kurucu Sekreter : Emriye Seferoğlu
Kurucu Sayman : Okan Alp
Kurucu Üye : Mahmut Uzunömeroğlu


22.12.2018 tarihli 2. Olağan Genel Kurul Sonrası Seçilen Yönetim Kurulu
 (2019 – 2021)

Yönetim Kurulu

Başkan : H. Yılmaz Seferoğlu
Başkan Yardımcısı : Anıl Alp
Sekreter : Ahmet Irmaklıoğlu
Sayman : Mustafa Coşkun
Üye : Atilla Türkan
Yedek : Mehmet Şenocak
Yedek : Yusuf Meraba
Yedek : Cumhur Yılmaz
Yedek : Alper Kurucu
Yedek : Okan Alp

Denetleme Kurulu

Başkan : Mahmut Uzunömeroğlu
Başkan Yardımcısı : Emriye Seferoğlu
Üye : Selçuk Karalı
Yedek : Erman Yüce
Yedek : Ayşe Uzunömeroğlu
Yedek : Ahmet Seferoğlu

Üyeler

Üye : Mehmet Cemil Erden
Üye : Figen Öztürk
Üye : Ergin Tokaç
Üye : Polat Kırca