Ordu Dağcılık İhtisas Kulübü - (ODAK)

Ana SayfaEtkinlik TakvimiDoğa YürüyüşüDağ TırmanışıDiğer EtkinliklerEğitim NotlarıHaber - DuyuruEtkinlik VideoİletişimHakkımızda


ORDU DAĞCILIK İHTİSAS KULÜBÜ

HAKKIMIZDA
 

KURUCULAR LİSTESİ (21.07.2015)

 Görev Unvanı:

 

 Kurucu Başkan


 Kurucu Başkan Yardımcısı


 Kurucu Sekreter


 Kurucu Sayman

 

 Kurucu Üye

 Adı ve Sovadı

 H. Yılmaz SEFEROĞLU

 Anıl ALP

 Emriye SEFEROĞLU

 Okan ALP

 Mahmut UZUNÖMEROĞLU  


29.04.2017 tarihli 1. Olağanüstü Genel Kurul Sonrası Seçilen Yönetim Kurulu
 (Aralık 2016 – Aralık 2018)

Yönetim Kurulu

Başkan
H. Yılmaz Seferoğlu

Başkan Yardımcısı
Anıl Alp

Sekreter
Atilla Türkan

Sayman
Mustafa Coşkun

Üye
Ahmet Irmaklıoğlu

Denetleme Kurulu

Başkan
Mahmut Uzunömeroğlu

Başkan Yardımcısı
Emriye Seferoğlu

Üye
Selçuk Karalı

Yönetim Kurulu Yedek

Cumhur Yılmaz
Alper Kurucu
Okan Alp
Ahmet Seferoğlu
Figen Öztürk

Denetleme Kurulu Yedek
Yusuf Meraba
Ergin Tokaç
Ayşe Uzunömeroğlu

Dağ tırmanışları vb. etkinlikler için sporcu lisansı şarttır.
Lisans için: Aile hekiminden sağlık raporu - Nüfus cüzdan fotokopisi - 1 adet vesikalık foto

Sporcu Listemiz
 
    Sporcu Adı Lisans No TDF Eğitimleri 3000 üstü ve diğer zirveleri
1  Adem Gedikli 52-14-000591   Gönderiç 2736
2  Ahmet Irmaklıoğlu 52-14-000559   Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
3  Alp Erbaş 52-14-000571   Karagöl 3107
Eriçok 2298
4  Anıl Alp 52-14-000492 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Yaz Arama Kurtarma
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Dağcılık İleri Karbuz
Dağcılık Kış Arama Kurtarma
Kaçkar 3932
Erciyes 3917
Aladağlar Kızılkaya 3767
Aladağlar Emler 3723
Aladağlar Eznevit 3560
Aladağlar Karasay 3550
Allahüekber Kış 3120
Karagöl 3107 (x4)
Karagöl Kış 3107
Eriçok 2298
5  Atilla Türkan 52-14-000505 Dağcılık Yaz Temel Karagöl 3107
Gönderiç 2736
6  Betül Öztürk Alp 52-14-000582   Karagöl 3107
7  Burak Aydaş 52-14-000588    
8  Burak Temel Öztürk 52-14-000589    
9  Cevat Çelik 52-14-000552   Kaçkar 3932
Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
10  Ege Erbaş 52-14-000584   Karagöl 3107
11  Ekrem Güler 52-14-000587   Kaçkar Kemerli 3562
Kaçkar Sele 3119
Kaçkar Açovit 3109
Karagöl 3107
Kılıç Dağı 3039
12  Emrah Cevahir 52-14-000551   Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Eriçok 2298
13  Emriye Seferoğlu 52-14-000545    
14  Emrullah Palamut 52-14-000573    
15  Erçin Gül 52-14-000489    
16  Erman Efe Özgen 52-14-000568    
17  Esra Başar 52-14-000563    
18  Esra Şenocak 52-14-000562    
19  Fatma Boşcu Şahin 52-14-000540 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Spor Tırmanış Temel
Kaçkar 3932
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
20  Fuat Özgen 52-14-000557    
21  Gonca Işık 52-14-000580 Spor Tırmanış Temel Aladağlar Yıldızbaşı 3480
Aladağlar Davlumbaz 3475
Aladağlar K. Demirkazık 3425
Aladağlar Yıldızbatı 3390
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
22  Gökhan Yavuz 52-14-000577   Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
23  Gül Çevik Özgen 52-14-000554    
24  Hale Nur Usta 52-14-000583    
25 Hamiyet Öztürk 52-14-000590   Eriçok 2298
26  Hatice Yıldız 52-14-000574    
27  Hazan Bade Özgen 52-14-000558    
28  Hulusi Yıldız 52-14-000561   Karagöl 3107
Gönderiç 2736
29  Hüseyin Başar 52-14-000564 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
30  Mahmut Şahin 52-14-000539 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Spor Tırmanış Temel
Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
31  Mahmut Şahin 52-14-000543    
32  Mahmudullah Oymak 52-14-000544 Dağcılık Yaz Temel  
33  Mehmet Şenocak 52-14-000497 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Kaçkar 3932 (x2)
Erciyes 3917
Karagöl 3107
Eriçok 2298
34  Meltem Erbaş 52-14-000570   Karagöl 3107
Eriçok 2298
35  Mustafa Coşkun 52-14-000498 İple Erişim Uzmanı - İRATA Karagöl 3107
Karagöl Kış 3107
36  Oğuzhan Şahin 52-14-000569    
37  Ömer Can Şahin 52-14-000500    
38  Ömer Faruk Şahin 52-14-000567    
39  Önder Osma 52-14-000578   Karagöl 3107
Eriçok 2298
40  Özcan Erbaş 52-14-000572   Karagöl 3107
41  Polat Kırca 52-14-000499 Dağcılık Yaz Temel Kaçkar 3932
Aladağlar Kızılkaya 3767
Aladağlar Emler 3723
Aladağlar Eznevit 3560

Kaçkar Marsis 3334
Karagöl 3107
42  Serhat Osma 52-14-000585   Karagöl 3107
43  Serkan Yerdelen 52-14-000576 Dağcılık Yaz Temel  
44  Şinasi Duman 52-14-000560   Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
45  Sevgi Osma 52-14-000586    
46  Soner Usta 52-14-000553   Kaçkar 3932
Karagöl 3017 (x2)
Gönderiç 2736
47  Turgay Yıldırım 52-14-000541    
48  Yener Üstün 52-14-000566 Dağcılık Yaz Temel  
49  Yılmaz Seferoğlu 52-14-000049 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Yaz Arama Kurtarma
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Dağcılık İleri Karbuz
Dağcılık Kış Arama Kurtarma
Spor Tırmanış Temel
Yaz & Kış Yürüyüş Lideri

Peak Lenin 7134
Razdelnaya 6148
Ağrı 5137
Kazbek 5047
Mont Blanc 4810
Dome Du Gouter 4304
Süphan Kış 4057
Kaçkar 3932 x4
Erciyes 3917
Kaçkar Kardovit 3810
Aladağ. Kızılkaya 3767

Kaçkar Geztepe 3760
Aladağ. B.D.Kazık 3756
Aladağlar Kaldı 3734
Aladağ. Emler 3723 x2
Kaçkar Mezovit 3711
Kaçkar Verçenik 3709
Kaçkar Tatos 3645
Aladağlar Alaca 3588
Kaçkar Kemerli 3562 x2
Aladağlar Eznevit 3560
Aladağlar Karasay 3550

Kaçkar Altıparmak 3492
Kaçkar Polant 3492
Alada. Davlumbaz 3475
Kaçkar Çengovit 3458
Alada. K.D.Kazık 3425
Kaçkar Marsis 3334
Allahüekber Kış 3120
Kaçkar Sele 3119
Kaçkar Açovit 3109
Karagöl 3107 x9
Kılıç Dağı 3039

50  Zeynep Macit 52-14-000556    
51 Zeynep Seferoğlu 52-14-000555   Karagöl 3107