Ordu Dağcılık İhtisas Kulübü - (ODAK)

Ana SayfaEtkinlik TakvimiDoğa YürüyüşüDağ TırmanışıDiğer EtkinliklerEğitim NotlarıHaber - DuyuruEtkinlik VideoİletişimHakkımızda


ORDU DAĞCILIK İHTİSAS KULÜBÜ

Sporcu Listemiz
 
    Sporcu Adı Lisans No TDF Eğitimleri 3000 üstü ve diğer zirveleri
1  Abdulkadir Çaya 52-14-000596   Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
 
2  Adem Gedikli 52-14-000591   Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
3  Ahmet Irmaklıoğlu 52-14-000559   Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
4  Alp Erbaş 52-14-000571   Karagöl 3107
Eriçok 2298
5  Alper Celal Genç 52-14-000606 İlk Yardımcı Sertifikası  
6  Anıl Alp 52-14-000492 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Yaz Arama Kurtarma
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Dağcılık İleri Kar-Buz
Dağcılık Kış Arama Kurtarma
Kaçkar 3932
Erciyes 3917
Aladağlar Kızılkaya 3767
Aladağlar Emler 3723
Aladağlar Eznevit 3560
Aladağlar Karasay 3550
Allahüekber Kış 3120
Karagöl 3107 (x4)
Karagöl Kış 3107
Eriçok 2298
7  Atilla Türkan 52-14-000505 Dağcılık Yaz Temel Karagöl 3107
Gönderiç 2736
8  Aylin Balta Özkan 52-14-000620    
9  Batuhan Tüfenk 52-14-000614 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Yaz Arama Kurtarma
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Dağcılık İleri Kar-Buz
Dağcılık Kış Arama Kurtarma
Kaçkar 3932
Kardovit 3800
Kaçkar Verçenik 3709
Kaçkar Kemerli 3562
Altıparmak Liblin 3492
Dua Tepe 3488
Dua Tepe Güney 3486
Gudashev 3406

Kanlı Tepe 3372
10  Berra Yerdelen 52-14-000607    
11  Betül Öztürk Alp 52-14-000582   Karagöl 3107
12  Burak Aydaş 52-14-000588   Karagöl 3107
13  Burak Temel Öztürk 52-14-000589    
14  Cevat Çelik 52-14-000552 İlk Yardımcı Sertifikası Kaçkar 3932
Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
15  Ege Erbaş 52-14-000584   Karagöl 3107
16  Ekrem Güler 52-14-000587   Kaçkar Kemerli 3562
Kaçkar Sele 3119
Kaçkar Açovit 3109
Karagöl 3107
Kılıç Dağı 3039
17  Elif Yüksel 52-14-000597 İlk Yardımcı Sertifikası  
18 Emine Marangoz 52-14-000605 İlk Yardımcı Sertifikası  
19  Emrah Cevahir 52-14-000551   Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Eriçok 2298
20  Emriye Seferoğlu 52-14-000545    
21  Emrullah Palamut 52-14-000573    
22  Erçin Gül 52-14-000489    
23  Erman Efe Özgen 52-14-000568    
24 Erol Kayaalp 52-14-000595 İlk Yardımcı Sertifikası  
25 Esra Bağdaş 52-14-000623    
26  Esra Başar 52-14-000563    
27  Esra Şenocak 52-14-000562 İlk Yardımcı Sertifikası  
28  Fatma Boşcu Şahin 52-14-000540 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Kış Temel
Spor Tırmanış Temel
Spor Tırmanış İleri Seviye
İlk Yardımcı Sertifikası
Kaçkar 3932
Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Zigana Kepenek Kış 2551
Eriçok 2298
29  Filiz Çağlar 52-14-000604    
30  Fuat Özgen 52-14-000557    
31 Gonca Güzelhan 52-14-000593 Dağcılık Yaz Temel  
32  Gonca Işık 52-14-000580 Spor Tırmanış Temel
Aladağlar Kızılkaya 3767
Aladağlar DSKS 3711
Aladağlar Okşar 3630
Aladağlar Hür Tepe 3570
Aladağlar Sema Tepe 3623
Aladağlar Süner Tepe 3700
Aladağlar Kocasarp 3610
Aladağlar Yumru Tepe 3333
Aladağlar Yıldızbaşı 3480
Aladağlar Davlumbaz 3475
Aladağlar K. Demirkazık 3425
Aladağlar Yıldızbatı 3390
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
Aladağlar H1 3500
 Aladağlar H2 3600
 Aladağlar H3 3600
33  Gökçe Hatice Osma 52-14-000610    
34  Gökhan Yavuz 52-14-000577   Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
35  Gözde Topçu 52-14-000613    
36  Gül Çevik Özgen 52-14-000554    
37 H. Yılmaz Seferoğlu 52-14-000049 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Yaz Arama Kurtarma
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Dağcılık İleri Kar-Buz
Dağcılık Kış Arama Kurtarma
Spor Tırmanış Temel
Spor Tırmanış İleri Seviye
Yaz & Kış Yürüyüş Lideri
İlk Yardımcı Sertifikası

Peak Lenin 7134
Razdelnaya 6148
Ağrı 5137
Kazbek 5047
Mont Blanc 4810
Dome Du Gouter 4304
Süphan Kış 4057
Kaçkar 3932 x4
Erciyes 3917
Kaçkar Kardovit 3810
Aladağ. Kızılkaya 3767
Kaçkar Geztepe 3760
Aladağ. B.D.Kazık 3756
Aladağlar Kaldı 3734
Aladağ. Emler 3723 x2

Kaçkar Mezovit 3711
Kaçkar Verçenik 3709
Kaçkar Tatos 3645
Aladağlar Alaca 3588
Kaçkar Kemerli 3562 x2
Aladağlar Eznevit 3560
Aladağlar Karasay 3550
Kaçkar Altıparmak 3492
Kaçkar Polant 3492
Kaçkar Dua Tepe 3488
Kaçkar Dua Tepe Güney 3486
Kaçkar Leşkaya 3475
Alada. Davlumbaz 3475
Kaçkar Çengovit 3458
Alada. K.D.Kazık 3425

Kaçkar Gudashev 3406
Kaçkar Kanlı Tepe 3372
Kaçkar Salır 3357
Kaçkar Kolkanlı 3340
Kaçkar Marsis 3334
Kaçkar
Çimenli Liman K. 3256
Kaçkar Çimenli Liman G. 3245
Kaçkar Hemşin Gçt T. 3305
Kaçkar Ayılı Bayır 3210
Allahüekber Kış 3120
Kaçkar Sele 3119
Kaçkar Açovit 3109
Karagöl 3107 x9
Kılıç Dağı 3039

38  Hakkı Kaya 52-14-000600   Karagöl 3107
39  Hale Nur Usta 52-14-000583 Dağcılık Yaz Temel
İlk Yardımcı Sertifikası
 
Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107
40  Hamide Gülsüm Şahin 52-14-000609    
41 Hamiyet Öztürk 52-14-000590   Eriçok 2298
42  Hatice Yıldız 52-14-000574    
43  Hazan Bade Özgen 52-14-000558    
44  Hulusi Yıldız 52-14-000561   Karagöl 3107
Gönderiç 2736
45  Hüseyin Başar 52-14-000564 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Kış Temel
Dağcılık Kış Gelişim
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Zigana Kepenek Kış 2551
Eriçok 2298
46 İrem Çelenk 52-14-000622    
47  İsmihan Set 52-14-000603 İlk Yardımcı Sertifikası Gönderiç 2736
 
48  Kenan Türkmen 52-14-000617    
49  Mahmut Şahin 52-14-000539 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Dağcılık Kış Temel
Spor Tırmanış Temel
İlk Yardımcı Sertifikası
Kaçkar 3932
Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107 (x2)
Gönderiç 2736
Zigana Kepenek Kış 2551
Eriçok 2298
50  Mahmut Şahin 52-14-000543    
51  Mehmet Ozan Demir 52-14-000618    
52  Mahmudullah Oymak 52-14-000544 Dağcılık Yaz Temel  
53  Mehmet Öztürk 52-14-000592 Dağcılık Yaz Temel
İlk Yardımcı Sertifikası
Karagöl 3107 (x2)
54  Mehmet Şenocak 52-14-000497 Dağcılık Yaz Temel
Dağcılık Yaz Gelişim
Dağcılık İleri Kaya
Spor Tırmanış Temel
Spor Tırmanış İleri Seviye
İlk Yardımcı Sertifikası
Kaçkar 3932 (x2)
Kemerli Kaçkar 3562
Erciyes 3917
Karagöl 3107
Eriçok 2298
55  Meltem Erbaş 52-14-000570 Dağcılık Yaz Temel
Spor Tırmanış Temel
İlk Yardımcı Sertifikası
Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107 (x2)
Eriçok 2298
56  Merve Yüce Türkmen 52-14-000615    
57  Muhammed Demir 52-14-000594   Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107 (x2)
58 Murat Taş 52-14-000599   Karagöl 3107
59  Mustafa Coşkun 52-14-000498 İple Erişim Uzmanı - İRATA
İlk Yardımcı Sertifikası
Karagöl 3107 (x2)
Karagöl Kış 3107
60  Nil Kocaoğlu 52-14-000602 İlk Yardımcı Sertifikası  
61  Oğuzhan Şahin 52-14-000569    
62  Ömer Can Şahin 52-14-000500    
63  Ömer Faruk Şahin 52-14-000567    
64  Önder Osma 52-14-000578   Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107
Eriçok 2298
65  Özcan Erbaş 52-14-000572 Dağcılık Yaz Temel
Spor Tırmanış Temel
İlk Yardımcı Sertifikası
Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107 (x2)
66  Polat Kırca 52-14-000499 Dağcılık Yaz Temel Kaçkar 3932
Aladağlar Kızılkaya 3767
Aladağlar Emler 3723
Aladağlar Eznevit 3560

Kaçkar Marsis 3334
Karagöl 3107
67  Selami Yüksel 52-14-000598 İlk Yardımcı Sertifikası  
68  Serhat Osma 52-14-000585   Karagöl 3107
69  Serkan Yerdelen 52-14-000576 Dağcılık Yaz Temel
İlk Yardımcı Sertifikası
 
70  Serra Yerdelen 52-14-000608    
71  Şinasi Duman 52-14-000560 İlk Yardımcı Sertifikası Kaçkar 3932
Karagöl 3107
Gönderiç 2736
Eriçok 2298
72  Tayjet Tunay Demir 52-14-000616    
73 Tuba Erdoğan 52-14-000621    
74  Sevgi Osma 52-14-000586    
75  Soner Usta 52-14-000553   Kaçkar 3932
Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3017 (x3)
Gönderiç 2736
76  Turgay Yıldırım 52-14-000541   Kemerli Kaçkar 3562
Karagöl 3107
77  Tülay Varol 52-14-000612    
78  Yener Üstün 52-14-000566 Dağcılık Yaz Temel
İlk Yardımcı Sertifikası
 
79  Zeynep Ayça Osma 52-14-000619    
80  Zeynep Macit 52-14-000556    
81 Zeynep Seferoğlu 52-14-000555   Karagöl 3107

Dağ tırmanışları vb. etkinlikler için sporcu lisansı şarttır.
Lisans için: Aile hekiminden sağlık raporu - Nüfus cüzdan fotokopisi - 1 adet vesikalık foto
 

KURUCULAR LİSTESİ (21.07.2015)
 
Kurucu Başkan : H. Yılmaz Seferoğlu
Kurucu Başkan Yardımcısı : Anıl Alp
Kurucu Sekreter : Emriye Seferoğlu
Kurucu Sayman : Okan Alp
Kurucu Üye : Mahmut Uzunömeroğlu


22.12.2018 tarihli 2. Olağan Genel Kurul Sonrası Seçilen Yönetim Kurulu
 (2019 – 2021)

Yönetim Kurulu

Başkan : H. Yılmaz Seferoğlu
Başkan Yardımcısı : Anıl Alp
Sekreter : Ahmet Irmaklıoğlu
Sayman : Mustafa Coşkun
Üye : Atilla Türkan
Yedek : Mehmet Şenocak
Yedek : Yusuf Meraba
Yedek : Cumhur Yılmaz
Yedek : Alper Kurucu
Yedek : Okan Alp

Denetleme Kurulu

Başkan : Mahmut Uzunömeroğlu
Başkan Yardımcısı : Emriye Seferoğlu
Üye : Selçuk Karalı
Yedek : Erman Yüce
Yedek : Ayşe Uzunömeroğlu
Yedek : Ahmet Seferoğlu

Üyeler

Üye : Mehmet Cemil Erden
Üye : Figen Öztürk
Üye : Ergin Tokaç
Üye : Polat Kırca